Serijski kabl CISCO DTE Male V.35 10 Foot, CAB-V35MT

Proizvođač:

Cena:
(bez PDV-a): 10.000 din
(sa PDV-om): 11.800 din

Kabl CISCO DTE Male V.35 za povezivanje Cisko uredjaja na mrežu.

CAB-V35MT serijski kabl se koristi na:
  • Cisco 7000, Cisco 4000, Cisco 3600, Cisco 2500, Cisco 1600 serijama,
  • Cisco access serverima, i AccessPro PC karticama.

Ovaj kabl poseduje male DB-60 konektor na Cisco uređaju i male Winchester konektor na mrežnom završetku.


Garancija: 1 godina

Komentari kupaca

Vaš komentar je dragocen budućim kupcima.
Da napišete svoje mišljenje o ovom proizvodu kliknite ovde. Pogledajte sve komentare

6 od 20 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Hrane, 08.01.2009

Dugo sam tražio kabl CISCO DTE Male i prava je sreća da ga na Vašem sajtu ima.

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne

  • Karakteristike

Tip kabla DTE Male V.35 10 Foot
Dužina 3m

Cisco

Kabl CISCO RS232 Male DTE DB60 -> DB25 3m, CAB-232MT Kabl CISCO RS232 Male DTE DB60 -> DB25 3m 7.788 din
Serijski kabl CISCO DB60-X2.1 DTE muški, dužine 3m, CAB-X21MT Serijski kabl CISCO DB60-X2.1 DTE muški 3m 11.800 din
Serijski kabl CISCO DTE Male V.35 10 Foot, CAB-V35MT Serijski kabl CISCO DTE Male V.35 10 Foot 11.800 din
Serijski kabl CISCO DTE muški X21 na Smart serijski, dužine 3m, CAB-SS-X21MT Serijski kabl CISCO DTE muški X21 na Smart serijski 3m 11.800 din
Kabl CISCO V.35 DTE muški na Smart serijski, CAB-SS-V35MT Kabl CISCO V.35 DTE Male na Smart serijski 11.800 din
Kabl CISCO DCE Female X.21 -> Smart ser 3m, CAB-SS-X21FC Kabl CISCO DCE Female X.21 -> Smart ser 3m 11.800 din
Mrežni kabl CISCO Catalyst 3560 SFP Interconnect, 50cm, CAB-SFP-50CM= Mrežni kabl CISCO Catalyst 3560 SFP Interconnect, 50cm, CAB-SFP-50CM= 23.954 din
Naponski kabl 7900 Series Transformer Power Cord, Centralna Evropa, CP-PWR-CORD-CE= Naponski kabl 7900 Series Transformer Power Cord, Centralna Evropa

HP ESG

Kabl 15 m LC-LC Multi-Mode Fibre Channel Cable, 221692-B23 Kabl 15 m LC-LC Multi-Mode Fibre Channel Cable, 221692-B23 1.181 din

HP ProCurve Networking

Serijski kabl HP ProCurve SR Serial Cable X.21 DTE, J8755A Serijski kabl HP ProCurve SR Serial Cable X.21 DTE, J8755A 3.541 din
Serijski kabl ProCurve SR Serial Cable V.35 DTE‚ J8757A Serijski kabl ProCurve SR Serial Cable V.35 DTE 3.541 din