Komentari kupacaMicro SD memorijska kartica APACER kapaciteta 2GB bez adaptera (AP2GMCSD-RA)
Sortirati po:
Prikazati:
Saša, 06.11.2008 »9 od 16 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim: Kartica je super, koristio sam je u Nokia N73, i sad sam je prebacio u N82. Super je brza, koristim je i kao fleš i preko čitača kartica je puno brža, kao i običan USB fleš, dok je preko telefona prilično sporija. Jedino sam video modele uz koje se dobijaju adapteri i USB priključak, inače za korisnike mobilnih telefona super je rešenje.
Sortirati po:
Prikazati:
|