Komentari kupaca

Laserski štampač LEXMARK E120, 0023S0110

    Sortirati po: Prikazati:

Aleks, 27.10.2011 »

5 od 10 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Imam štampač Lexmark e 120 već oko 5 godina. Nemam reči hvale za njega. Svaka čast. Neće se kajati ko god ga nabavi!

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne


    Sortirati po: Prikazati: