Komentari kupacaLaserski štampač LEXMARK E120, 0023S0110
Sortirati po:
Prikazati:
Aleks, 27.10.2011 »5 od 10 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim: Imam štampač Lexmark e 120 već oko 5 godina. Nemam reči hvale za njega. Svaka čast. Neće se kajati ko god ga nabavi!
Sortirati po:
Prikazati:
|