Kabl HP dužine 2m LC-LC Kit, 221692-B21

Kabl-HP-duzine-2m-LC-LC-Kit-221692-B21
Proizvođač:

Cena:
(bez PDV-a): 2.001 din
(sa PDV-om): 2.361 din

Za brz i pouzdan prenos podataka izmedju više uredjaja najbolji su optički kablovi.

Kompatibilni proizvodi za
2 m LC-LC Multi-Mode Fibre Channel Cable (221692-B21):

  • 8Gb Simple SAN Connection
    • HP StorageWorks 8/20q Fibre Channel svič
  • BladeSystem Interconnects
    • Brocade 4Gb SAN svič for HP c-Class BladeSystem
  • B-serije svičeva
    • HP StorageWorks 4/16 SAN svič
    • HP StorageWorks 4/256 SAN Director svič
    • HP StorageWorks 4/32B SAN svič
    • HP StorageWorks 4/8 SAN svič
    • HP StorageWorks 8/40 SAN svič
    • HP StorageWorks 8/80 SAN svič
    • HP StorageWorks DC SAN Director svičevi
    • HP StorageWorks Encryption SAN svič
  • Business Class Libraries
    • HP StorageWorks MSL2024 Tape Library
    • HP StorageWorks MSL4048 Tape Library
    • HP StorageWorks MSL6000 Tape Library
    • HP StorageWorks MSL8096 Tape Library
  • C-serije svičeva
    • Cisco MDS 9124 Fabric svič
    • Cisco MDS 9222i Multiservice Modular Fabric svič
    • Cisco MDS 9500 Director svičevi
  • Enterprise Class Libraries
    • HP StorageWorks EML E-serije Tape Library
    • HP StorageWorks ESL E-serije Tape Library
  • EVA Disk Arrays
    • HP StorageWorks 4100 Enterprise Virtual Array
    • HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array
    • HP StorageWorks 4400 Enterprise Virtual Array Starter Kits
    • HP StorageWorks 6400/8400 Enterprise Virtual Array
  • MSA Disk Arrays
    • HP StorageWorks 1000 Modular Smart Array
    • HP StorageWorks 1500 Modular Smart Array
    • HP StorageWorks 1500cs Modular Smart Array
    • HP StorageWorks 2000fc Modular Smart Array
  • Routeri/Gateways/Multiplexeri
    • HP StorageWorks IP Distance Gateway
  • Scalable NAS
    • HP StorageWorks 4400 Scalable NAS File Services
  • Upgrades and Upgrade Kits
    • Storage C-serije svič Expansion Upgrade
  • Radne stanice
    • HP AlphaStation ES47 serije

Garancija: nema

Komentari kupaca

Vaš komentar je dragocen budućim kupcima.
Da napišete svoje mišljenje o ovom proizvodu kliknite ovde. Pogledajte sve komentare

  • Karakteristike

Tip kabla optički kablovi
Dužina 2m

HP ESG

Kabl HP Internal SAS/SATA Multi-lane Kit, 464830-B21 Kabl HP Internal SAS/SATA Multi-lane Kit, 464830-B21 118 din
Kabl HP dužine 2m LC-LC Kit, 221692-B21 Kabl HP dužine 2m LC-LC Kit 2.361 din
Kabl HP DL360G5 Int  Storage Cbl 8484 Kit, 411100-B21 Kabl HP DL360G5 Int Storage Cbl 8484 Kit 5.900 din

Assmann

Kabl ASMANN SATA Data kabl 1m, AK-SATA-100 Kabl ASMANN SATA Data kabl 1m, AK-SATA-100