Komentari kupacaMrezna kartica wireless G DWL-G122, USB dongle
Sortirati po:
Prikazati:
Milan, 30.10.2009 »11 od 39 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim: Takodje odlično radi i na Mac OSX(86). mirjanat, 14.09.2009 »14 od 43 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim: Rado bih koristila, jer sam našla na netu da odlično radi pod linuxom, čak i ubuntuom.
Sortirati po:
Prikazati:
|