Komentari kupaca

Mrezna kartica wireless G DWL-G122, USB dongle

    Sortirati po: Prikazati:

Milan, 30.10.2009 »

11 od 39 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Takodje odlično radi i na Mac OSX(86).

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne

mirjanat, 14.09.2009 »

14 od 43 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Rado bih koristila, jer sam našla na netu da odlično radi pod linuxom, čak i ubuntuom.

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne


    Sortirati po: Prikazati: