Komentari kupaca

Laserski štampač LEXMARK E250dn, 33S0312

gigo, 12.12.2012

5 od 10 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Štampač je ok, zadovoljan sam. samo me zanima kako se podesavaju parametri za mrezu?

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne

Pošaljite svoj komentar

Vaše ime:
Vaš e-mail:
Unesite poštanski broj i naziv Vašeg mesta:
Ocenite proizvod:
Vaš komentar o proizvodu: