Komentari kupaca

Zvučnici 2.1 LOGITECH S-220 OEM 22W crne boje, 980-000021

    Sortirati po: Prikazati:

Vučko, 06.11.2008 »

24 od 78 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Imamo u kancelariji na poslu ove zvučnike, vrlo sam zadovoljan. Planiram da kupim set za drugi komp koji bih stvio u kućnu mrežu. Zvuk je vrlo kvalitetan, uzimajući u obzir dimenzije i cenu zvučnika. Preporučujem svim korisnicima koji žele odličan kvalitet za malo novca.

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne


    Sortirati po: Prikazati: