Komentari kupaca

LCD monitor L2208w 22", 300n, r1000:1, 5ms, 160/160, VGA, 1680x1050 (GX007AA)

    Sortirati po: Prikazati:

Jovanović, 08.01.2009 »

17 od 41 posetilaca smatraju ovaj komentar korisnim:

Kupio sam LCD monitor L2208w 22" i stvarno sam zadovoljan kako radi.

Da li je Vama ovaj komentar koristio? Da | Ne


    Sortirati po: Prikazati: