Najprodavaniji proizvodi

Mrežna oprema

Cisco

Mrežna kartica CISCO 1-port 10/100 Routed Port HWIC, HWIC-1FE Mrežna kartica CISCO 1-port 10/100 Routed Port HWIC 103.369 din
Mrežna kartica CISCO 1-port ADSLoPOTS HWIC, HWIC-1ADSL= Mrežna kartica 1-port ADSLoPOTS HWIC 106.200 din
Konevrtor CISCO 1000BASE-LX/LH long haul GBIC, singlemode ili multimode, WS-G5486 Konevrtor CISCO 1000BASE-LX/LH long haul GBIC, singlemode ili multimode 106.515 din
Access Point CISCO Bdl, 802.11a/g Dual Radio IOS ETSI cfg, AIR-AP1232AG-E-K9 Access Point CISCO Bdl, 802.11a/g Dual Radio IOS ETSI cfg 108.467 din
Svič CISCO Catalyst Express, 24-portni 10/100 + 2 10/100/1000BT uplink,  WS-CE500-24TT Svič CISCO Catalyst Express, 24-portni 10/100 + 2 10/100/1000BT uplink 112.572 din
Ruter Cisco 876 Security Bundle with Advanced IP Sevices, CISCO876-SEC-K9 Ruter Cisco 876 Security Bundle with Advanced IP Sevices 113.139 din
Aktivna mrežna oprema CISCO VIC2-4FXO kartice, VIC2-4FXO Aktivna mrežna oprema CISCO VIC2-4FXO kartice 113.281 din
Aktivna mrežna oprema ASA 5505 Appliance with SW, 50 Users, 8 ports, 3DES/AES, ASA5505-50-BUN-K9 Aktivna mrežna oprema ASA 5505 Appliance with SW, 50 Users, 8 ports, 3DES/AES 119.653 din
Ruter Cisco 876 Security Bundle sa Advanced Enterprise karakteristikama, CISCO876-SEC-I-K9 Ruter Cisco 876 Security Bundle sa Advanced Enterprise karakteristikama, CISCO876-SEC-I-K9 120.219 din
BackUp uredjaj 4 Bay Desktop Gigabit Network Storage System Chassis, NSS3000-G5 BackUp uredjaj 4 Bay Desktop Gigabit Network Storage System Chassis, NSS3000-G5 125.882 din
Konvertor CISCO 1000BASE-LX/LH SFP (DOM), SFP-GE-L Konvertor CISCO 1000BASE-LX/LH SFP (DOM) 126.339 din
Mrežna kartica 3GWWAN HWIC-HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS-850, 900, 1800, 1900, 2100MHz, HWIC-3G-GSM Mrežna kartica 3GWWAN HWIC-HSDPA, UMTS, EDGE, GPRS-850, 900, 1800, 1900, 2100MHz, HWIC-3G-GSM 126.732 din
Aktivna mrežna oprema 802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg, AIR-AP1242AG-E-K9 Aktivna mrežna oprema 802.11a/g Non-modular IOS AP; RP-TNC; ETSI Cnfg 127.298 din
Aktivna mrežna oprema CISCO AIR-AP1231G-E-K9 AP Wireless, AIR-AP1231G-E-K9 Aktivna mrežna oprema CISCO AIR-AP1231G-E-K9 AP Wireless 127.298 din
Module CISCO 8xISDN BRI f C2600-C3600, NM-8B-S/T Module CISCO 8xISDN BRI f C2600-C3600 127.441 din
Mrežna kartica IF card/Voice/Two-port  - BRI (NT and TE), VIC2-2BRI-NT/TE Mrežna kartica IF card/Voice/Two-port - BRI (NT and TE) 134.520 din
Svič CISCO 2950, 24-portni x F + ethernet RJ45, WS-C2950-24 Svič CISCO 2950, 24-portni x F + ethernet RJ45, WS-C2950-24 140.893 din
Module/GE SFP,LC connector LX/LH transceiver, GLC-LH-SM Module/GE SFP,LC connector LX/LH transceiver 140.893 din
ASA 5505 Appliance sa SW, UL korisnici, 8 porta, 3DES/AES, ASA5505-UL-BUN-K9 ASA 5505 Appliance sa SW, UL korisnici, 8 porta, 3DES/AES 140.893 din
Aktivna mrežna oprema Router/Modular w/2xFE 2WAN Slots 32FL/12, CISCO1841- Aktivna mrežna oprema Router/Modular w/2xFE 2WAN Slots 32FL/12 164.610 din
Svič CISCO 2960, 24-portni 10/100 + 2 1000BT, WS-C2960-24TT-L Svič CISCO 2960, 24-portni 10/100 + 2 1000BT, WS-C2960-24TT-L 183.372 din
Svič CISCO Catalyst Express, 24-portni x F 10/100 + 2 10/100/1000BT ili SFP uplink,  WS-CE500-24LC Svič CISCO Catalyst Express, 24-portni x F 10/100 + 2 10/100/1000BT ili SFP uplink, WS-CE500-24LC 183.372 din
Modul CISCO 32-Channel Packet Voice/Fax DSP Module, PVDM2-32 Modul CISCO 32-Channel Packet Voice/Fax DSP Module, PVDM2-32 183.656 din
Aktivna mrežna oprema Catalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP   LAN Lite Image, WS-C2960-24TC-S Aktivna mrežna oprema Catalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Lite Image 197.532 din
Catalyst svič CISCO 3560 8 10/100 PoE + 1 T/SFP Standard Image, WS-C3560-8PC-S Catalyst svič CISCO 3560 8 10/100 PoE + 1 T/SFP Standard Image 197.532 din
Ruter CISCO 881G Ethernet Sec sa 3G B/U, CISCO881G-K9 Ruter CISCO 881G Ethernet Sec sa 3G B/U 212.259 din
Cisco netManager IP 1.0 50 device 50 apps, CNMIP1.0-50-K9 Cisco netManager IP 1.0 50 device 50 apps 230.100 din
Aktivna mrežna oprema Catalyst2960 24 10/100 (8 PoE)+ 2 1000BT LAN Base Image, WS-C2960-24LT-L Aktivna mrežna oprema Catalyst2960 24 10/100 (8 PoE)+ 2 1000BT LAN Base Image 254.172 din
Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst/24 10/100 ports w/2 1000BASE-SX ports, WS-C2950SX-24 Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst/24 10/100 ports w/2 1000BASE-SX ports 254.172 din
Aktivna mrežna oprema Router/AC Pwr 2FE 4slots 2AIMS 2801, CISCO2801- Aktivna mrežna oprema Router/AC Pwr 2FE 4slots 2AIMS 2801 282.492 din
Aktivna mrežna oprema 8 10/100/1000BT i 4 10/100/1000BT ili SFPs, GUI software, WS-CE500G-12TC Aktivna mrežna oprema 8 10/100/1000BT i 4 10/100/1000BT ili SFPs, GUI software 282.492 din
Switch Catalyst CISCO 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image, WS-C3560-24TS-S Switch Catalyst CISCO 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image 329.929 din
Ruter CISCO 2801 Voice Bundle sa PVDM2-8, FL-SRST-24, SP Serv, 64F/256D, CISCO2801-SRST/K9 Ruter CISCO 2801 Voice Bundle sa PVDM2-8, FL-SRST-24, SP Serv, 64F/256D 331.203 din
Router CISCO 1841 Advanced security, 64FL, 256DR + EURO PC,  CISCO1841-SEC/K9 Router CISCO 1841 Advanced security, 64FL, 256DR + EURO PC, CISCO1841-SEC/K9 353.292 din
Ruter CISCO sa AC napajanjem 2FE 4HWICs 2PVDMs 1NME, CISCO2811- Ruter CISCO sa AC napajanjem 2FE 4HWICs 2PVDMs 1NME 353.292 din
Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image, WS-C2960-24TC-L Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFP LAN Base Image 353.292 din
Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst 2960 48 10/100 Ports + 2 1000BT LAN Base Image, WS-C2960-48TT-L Aktivna mrežna oprema Switch/Catalyst 2960 48 10/100 Ports + 2 1000BT LAN Base Image 353.292 din
Voip CISCO 8U CME Base, CUE i telefon FL sa 2BRI, 1VIC WIFI, UC520W-8U-2BRI-K9 Voip CISCO 8U CME Base, CUE i telefon FL sa 2BRI, 1VIC WIFI, UC520W-8U-2BRI-K9 353.575 din
Ruter CISCO Bdl, 2811 Adv Security 64F/256D, CISCO2811-SEC/K9 Ruter CISCO Bdl, 2811 Adv Security 64F/256D 363.346 din
Ruter CISCO 2801 Bundle sa AIM-VPN/SSL-2, Adv. IP Serv, 10 SSL lic, 64F/256D, CISCO2801-HSEC/K9 Ruter CISCO 2801 Bundle sa AIM-VPN/SSL-2, Adv. IP Serv, 10 SSL lic, 64F/256D 384.728 din
Ruter CISCO 2811 Voice Bundle sa PVDM2-16, FL-CCME-36, SP Serv, 128F/256D, CISCO2811-CCME/K9 Ruter CISCO 2811 Voice Bundle sa PVDM2-16, FL-CCME-36, SP Serv, 128F/256D 395.347 din
Ruter CISCO 2811 Voice Bundle sa PVDM2-16, FL-SRST-35, SP Serv, 128F/256D, CISCO2811-SRST/K9 Ruter CISCO 2811 Voice Bundle sa PVDM2-16, FL-SRST-35, SP Serv, 128F/256D 395.347 din
Svič CISCO Catalyst 24 10/100 (24PoE) i 2 10/100/1000BT ili SFP WS-CE500-24PC,  WS-CE500-24PC Svič CISCO Catalyst 24 10/100 (24PoE) i 2 10/100/1000BT ili SFP WS-CE500-24PC, WS-CE500-24PC 395.772 din
Aktivna mrežna oprema Router/Bdl/1841 w/AIM-VPN Adv IP Svcs+64FL/256D, CISCO1841-HSEC/K9 Aktivna mrežna oprema Router/Bdl/1841 w/AIM-VPN Adv IP Svcs+64FL/256D 424.092 din
Catalyst svič CISCO 2960 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base Image, WS-C2960-24PC-L Catalyst svič CISCO 2960 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base Image 424.092 din
Ruter CISCO 2811 Security Bundle, AIM-VPN-EPII-PLUS, Adv. IP Serv, 64F/256D, CISCO2811-HSEC/K9 Ruter CISCO 2811 Security Bundle, AIM-VPN-EPII-PLUS, Adv. IP Serv, 64F/256D, 438.111 din
Ruter CISCO 2801 VSEC Bundle sa PVDM2-8, FL-CCME-24, Adv IP Serv, 128F/256D, C2801-VSEC-CCME/K9 Ruter CISCO 2801 VSEC Bundle sa PVDM2-8, FL-CCME-24, Adv IP Serv, 128F/256D 438.111 din
Aktivna mrežna oprema 2801 Voice Bundle w/ PVDM2-8,FL-CCME-24, SP Serv,64F/256D, CISCO2801-CCME/K9 Aktivna mrežna oprema 2801 Voice Bundle w/ PVDM2-8,FL-CCME-24, SP Serv,64F/256D 438.253 din
Modul 1000BASE-ZX SFP, GLC-ZX-SM Modul 1000BASE-ZX SFP 458.784 din
Switch, Catalyst CISCO 2960 24 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image, WS-C2960G-24TC-L Switch, Catalyst CISCO 2960 24 10/100/1000, 4 T/SFP LAN Base Image 466.573 din
« Prethodna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 6 |  Sledeća »